Hakkımızda Üretim Ürünler Haberler İnsan Kaynakları İletişim English
Sarper Tütün
 
 

Beylerbeyi, klasik tatları modern bir sunumla birleştiren eşsiz lezzetli Türk rakısıdır. Doğru zaman, mekân ve insanlar için en kaliteli şekilde üretilmiştir. Beylerbeyi, geçmişin gerçek ve zarif geleneklerine sadık kalır ve onları günümüze uyarlar. Beylerbeyi, güven ve dürüstlüğü her rakı severin keyif alabileceği bir şişeye dönüştürür.

3 Kez Distile Edilerek Ulaşılan Eşsiz Lezzet.

Beylerbeyi, yıllardır rakı sever beyefendiler tarafından özlenen "göbeğin göbeği" tadını yakalamak amacıyla yola çıktı. Bu efsane tadın sırrı, Beylerbeyi Rakı'nın 3 kez distile edilerek, daha temiz ve saf bir lezzete sahip olması. Beylerbeyi 3 kez distile formülüyle, rahat içimli, saf ve doygun tatlı, muhabbetli sofraların vazgeçilmezi olmaya aday, rafine bir rakı yarattı.

Türkiye’nin 3 kez distile ilk ve Tek Yaş Üzüm Rakısı Beylerbeyi’nden..

Ege’nin en kaliteli üzümlerinden 3 kez distile edilerek üretilen Beylerbeyi Yaş Üzüm rakısı, rakıdaki tercihi yaş üzümden yana olanların damak tadına en saf, en eşsiz lezzeti sunmak için hazırlandı.

Beylerbeyi, %100  yaş üzümden elde edilen bu saf lezzeti 70 cl., 35 cl. ve 20 cl.’lik özel şişelerinde ve her kadehte aynı kalite güvencesiyle sunuyor.
 
Hakkımızda Üretim Ürünler Haberler İnsan Kaynakları İletişim